Szanowni Państwo,

 

Rynek pracy zmienia się każdego dnia. Dziś masowo korzystamy z nowych technologii, szybko weryfikujemy informacje, prowadzimy rozmowy rekrutacyjne w formie video. Łączymy Pracodawców i Kandydatów w coraz krótszym czasie. Devonshire, po 16 latach budowania silnej marki na europejskim rynku, również chce się zmieniać. Od dziś Firma, którą zarządzam będzie funkcjonować pod nazwą Devire, co jest wynikiem połączenia się spółek DEVONSHIRE CERN sp. z o.o.

Nowa, świeża i skrócona nazwa odzwierciedla zmiany wewnętrzne zachodzące w organizacji i cele, które przed sobą stawiamy. Po pierwsze chcemy być partnerem, zarówno dla Kandydata, jak i Pracodawcy. Po drugie chcemy być elastyczni i tworzyć nowe możliwości dla wszystkich podmiotów działających na rynku rekrutacyjnym. Po trzecie chcemy znacznie przyspieszyć procesy rekrutacyjne. To właśnie dlatego zamierzamy uprościć i zautomatyzować procedury oraz wykorzystywać w rekrutacji nowe technologie, innowacyjne rozwiązania, online marketing.

Przyjęte motto FINDING PEOPLE WHO CLICK odzwierciedla nasze przekonania a także model współpracy, który zakłada pracę z niewielką, limitowaną liczbą firm w danym sektorze, a co za tym idzie – dogłębne poznanie każdego Klienta i funkcjonowanie jako jego promotor na rynku pracy. Tylko wtedy jesteśmy w stanie zapewnić połączenie, które będzie trwałym sukcesem dla obydwu stron. Liczymy, że firma Devire będzie dla Państwa synonimem zaangażowania, realnych efektów i kompetencji.

Pomimo formalnej zmiany nazwy spółki nasze dotychczasowe dane adresowe, a także NIP, KRD, REGON, numery telefonów i numery kont bankowych pozostają bez zmian. Od dzisiaj prosimy o uwzględnienie nowej nazwy naszej firmy we wszystkich dokumentach oraz korespondencji dotyczącej naszej współpracy. Państwa wiadomości mailowe wysłane do Devonshire zostaną przekierowane na nową domenę. Mogą się Państwo także z nami skontaktować online na www.devire.pl

Chciałbym podziękować za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście. Dzięki niemu mogliśmy znacznie rozszerzyć działalność. W tej chwili mamy 6 biur i zatrudniamy 100 konsultantów. Oferujemy usługi rekrutacji stałej i tymczasowej, outsourcingu IT oraz usługę Employer Brandingu w 6 sektorach: IT i Telekomunikacji, Finansach i Księgowości, Sprzedaży i Marketingu, Produkcji, Logistyce i Zakupach, Nieruchomościach oraz Farmacji i Medycynie.

Mam szczerą nadzieję, że w dalszym ciągu będą Państwo wspólnie z nami wyznaczać najwyższe standardy na rynku pracy.

Zachęcam do kontaktu z Konsultantami Devire we wszelkich sprawach związanych z rekrutacją – są Państwo w dobrych rękach.

 

Z wyrazami szacunku,

Michał Młynarczyk
Dyrektor Zarządzający