Z przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do Klubu Pro Progressio. Codzienna współpraca i wypracowane relacje biznesowe z sektorem publicznym (miasta, agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowo-technologiczne) i prywatnym w Polsce oraz międzynarodowymi organizacjami biznesowymi, czynią z Grupy Pro Progressio zaufaną i rzetelną organizację wspierającą rozwój przedsiębiorczości w Polsce. 

O Devire

Jesteśmy firmą rekrutacyjną i outsourcingową, która za pomocą technologii oraz innowacji łączy ludzi. Wiemy, że zanim “kliknie” na spotkaniu, musi kliknąć w sieci.

Motto Devire „finding people who click” oddaje nasze przywiązanie do tworzenia najlepszych połączeń między pracodawcami i pracownikami, z wykorzystaniem technologii oraz wiedzy i doświadczenia pracujących z nami konsultantów.

Nasza oferta obejmuje rekrutacje pracowników, IT Contracting, zatrudnienie zewnętrzne oraz rozwiązania Recruitment Process Outsourcing. Nasza podróż rozpoczęła się ponad 30 lat temu, od tego czasu wspieramy pracodawców w Polsce i Europie w realizacji ich nawet najśmielszych wizji, pomagając w poszukiwaniach, przyciąganiu i angażowaniu talentów.

Klubu Pro Progressio

Klub Pro Progressio jest organizacją zajmującą się rozwojem sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu (BSS). Pro Progressio, to organizacja zajmująca się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora usług dla biznesu oraz sektorami gospodarki, wśród których są m.in. Outsourcing Procesów Biznesowych (BPO), Centra Usług Wspólnych (SSC), Centra Badawczo-Rozwojowe (R&D), Call i Contact Center.