Michał Młynarczyk, CEO Devire na Wolves Summit opowiadał o zmieniającym się rynku rekrutacji, employer brandingu oraz o ekspansji firmy na rynek czeski i niemiecki. Chcecie wiedzieć czym się kierować przy tworzeniu swojego dream team w firmie? Obejrzyjcie wystąpienie Michała, które jest dostępne jako live naszym fb.

O Wolves Summit

Wolves Summit 2019 zgromadziło 450 startupów i 100 scaleupów, 450 przedstawicieli firm i korporacji, 300 inwestorów. W sumie ponad 2 tys. uczestników spotkało się 19-20 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wolves to międzynarodowa konferencja dedykowana innowacjom w technologii, aby wspólnie wspierać tworzenie wartościowych relacji biznesowych pomiędzy właściwymi ludźmi.

Była to dziewiąta edycja Wolves Summit, międzynarodowej konferencji dla startupów, inwestorów, funduszy inwestycyjnych i korporacji w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ten czas był wypełniony rozmowami o biznesie, innowacjach i inwestowaniu w przełomowe technologie, które rozwiązują problemy teraźniejszości i ułatwią naszą przyszłość.

Posłuchać można było także liderów biznesowego świata innowacji w technologii, m.in. Alexa Kartsela – Country Managera firmy Bolt (do niedawna Taxify), Michała Wrończyńskiego, CEO Samurai Labs, w który zainwestował Robert Lewandowski, a także Lukasa S. Zgiepa (Beedfund) i Piotra Obidzińskiego (Wisła Kraków), którzy opisywali historię uratowania Wisły Kraków poprzez equity crowdfunding.

Nie zapomniano o tematach poruszających wpływ technologii na środowisko i społeczeństwo. Prelegenci Wolves Summit mówili m.in. o Smart Cities i transformacji do gospodarki niskoemisyjnej. Zgodnie przyznano, że nadzieja Ziemi leży w innowacyjnych technologiach, które mają na celu ochronę Ziemi. Startupy ponownie mogły uczestniczyć w konferencji za darmo i w odpowiednich warunkach rozmawiać z inwestorami i przedstawicielami korporacji, którzy szukali innowacyjnych rozwiązań z różnych branż, od technologii medycznych po robotykę i sztuczną inteligencję.

O Devire

Devire to międzynarodowa firma oferująca usługi rekrutacji, executive search, outsourcingu i employer brandingu, założona w Londynie w 1987 roku. Od ponad 30 lat reprezentuje wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Obecnie, firma posiada 8 biur w Europie i zatrudnia blisko 140 konsultantów. Posiada również ponad 500 zewnętrznych pracowników oddelegowanych do klientów, realizujących między innymi projekty z obszaru IT,  sprzedaży i pracy biurowej. W 2017 roku dyrektorem zarządzającym Devire został Michał Młynarczyk – wcześniej dyrektor zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią w HAYS.

Dowiedź się więcej o Wolves Summit 2021.