Case study

Rekrutacja 108 ekspertów w 11 miesięcy

Recruitment Process Outsourcing

IT

Branża

1000+

Rozmiar organizacji

2 lata

Czas trwania współpracy

108

zatrudnionych ekspertów

6

specjalistów, prowadzonych przez doświadczonego PM'a

Nasz klient to duńska korporacja IT, która postanowiła otworzyć centrum kompetencji w Polsce. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji rozwiązań audio i systemu dźwiękowego. Współpracujemy od 2022 r.

Wyzwania Klienta

Otwarcie centrum kompetencji w Polsce stanowiło dla klienta kolejny krok w budowaniu pozycji firmy jako liczącego się dostawcy rozwiązań audio i systemu dźwiękowego. Biorąc pod uwagę złożoność tego projektu oraz wrażliwość czasową klient podjął decyzję o outsourcingu procesu rekrutacyjnego.

Firma szukała partnera, który:

stworzy zoptymalizowany i skuteczny proces rekrutacji, który szybko identyfikuje odpowiednich kandydatów oraz będzie zgodny z wartościami i atmosferą w firmie,

zrekrutuje i zatrudni ok. 200 ekspertów z obszaru IT, finansów, administracji, R&D i sprzedaży w okresie 24 miesięcy,

wdroży działania z zakresu Employer Branding.

Chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy w modelu recruitment process outsourcing?

Rozwiązanie Devire

Nasza współpraca z klientem zaczęła się w lutym 2022 r. Współpracowaliśmy w modelu RPO (Recruitment Process Outsourcing). Nasz doświadczony zespół rekruterów szybko i intensywnie pracował, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla klienta. Wszyscy zgodziliśmy się, że jest to właściwe podejście do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Doświadczenie rekruterów i innowacyjne narzędzia sourcingowe uczyniły nas idealnym partnerem dla tego projektu. Dzięki współpracy udało nam się wypracować optymalne rozwiązanie, które przekroczyło wszelkie oczekiwania klienta.

Nasza współpraca z klientem rozpoczęła się od dokładnego zrozumienia jego potrzeb, celów i budżetu. Aby zidentyfikować ekspertów do zatrudnienia, wykorzystaliśmy naszą rozległą sieć kontaktów oraz bazę danych Jarvis. Skoordynowaliśmy również działania employer brandingowe, których celem było dotarcie i zaangażowanie potencjalnych kandydatów. Następnie przeprowadziliśmy ponad 360 procesów rekrutacji, aby finalnie wybrać 108 ekspertów (w pierwszym roku współpracy), którzy najlepiej pasowali do wszystkich kryteriów określonych przez klienta.

W przypadku tego projektu, byliśmy odpowiedzialni nie tylko za poszukiwania najlepszych specjalistów, ale także za marketingowe wsparcia działań rekrutacyjnych oraz employer brandingowych.

Rezultaty współpracy

Zrealizowaliśmy potrzeby rekrutacyjne, zatrudniając 108 ekspertów w 11 miesięcy, w tym Mobile Developera, DevOps Engineera, QA/Test Engineera, Frontend & Backend Developera czy Embedded Developera (Linux/Android)

Stworzyliśmy i zrealizowaliśmy strategię marketingu rekrutacyjnego i Employer Brandingu

Usprawniliśmy procesy HRowe

Dzięki tym działaniom zwiększone potrzeby rekrutacyjne klienta zostały spełnione. Praca zrekrutowanych ekspertów przekłada się na dynamiczny wzrost wartości firmy i przyczynia się do jej globalnego rozwoju.

Więcej o outsourcingu z Devire

4,7/5

ocena satysfakcji klientów w roku 2022

500 000

kandydatów w naszej bazie danych

300

doświadczonych rekruterów

5500+

zatrudnionych ekspertów w roku 2022

8

lokalizacji w Polsce

5

lokalizacji w Europie

Chcesz porozmawiać o współpracy?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy

logo devire

Polityka prywatności

© Copyright Devire 2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone