Case study

Jesteśmy pod wrażeniem responsywności i zdolności Devire do znalezienia wykwalifikowanych kandydatów, którzy spełniają nasze wysokie oczekiwania.

Matt Slutsky

Head of Talent Acquisition

Ocena współpracy

5.0

Jakość usług

5.0

Terminowość

5.0

Koszty

5.0

Chęć polecenia

Logicworks x Devire

Logicworks pomaga klientom w migracji, utrzymaniu oraz obsłudze rozwiązań chmurowych opartych na AWS i Azure. Ich produkt - Platforma Cloud Reliability Platform łączy w sobie światowej klasy talent inżynierski, policy-as-code i zintegrowane narzędzia, które umożliwiają klientom spełnianie complience, wymagów bezpieczeństwa czy kontroli kosztów. Logicworks dostarcza swoim klientom skuteczne rozwiązania na każdym etapie Cloud Adoption Framework.

Wyzwanie

Nasza współpraca z Logicworks polega na zaopiekowaniu potrzeb związanych z powiększaniem ich zespołu IT. Klient planował rozszerzyć zasięg geograficzny swoich usług, co przekładało się na potrzebę zatrudnienia wykwalifikowanych inżynierów specjalizujących się w różnych technologiach, takich jak AWS, Azure, Linux i JavaScript.

Start projektu

wrzesień 2021

Koszty

25 000 - 50 000$

Źródło współpracy

Polecenie

Rozwiązanie

Zgodnie z potrzebami Logicworks, zbudowaliśmy dla klienta zespół rekrutacyjny, który wspiera go w poszukiwaniu kandydatów na kluczowe role techniczne.

Nasz proces opiera się o sourcing oraz screening kandydatów, z których tworzymy listę osób dopasowanych do wymagań kompetencyjnych oraz budżetowych klienta. Tak stworzoną pulę kandydatów przekazujemy Logicworks.

Nasz zespół zapewnia również wsparcie w zakresie usług płacowych.

Rezultaty współpracy

Nasza współpraca z Logicworks przyniosła 4 zatrudnienia na kluczowych dla rozwoju geograficznego firmy pozycjach. Od samego początku, feedback na temat dopasowania kandydatów do pełnionych funkcji oraz do organizacji klienta jest bardzo pozytywny.

Opinia klienta

Mam same pozytywne odczucia - zrobili wszystko, czego od nich wymagaliśmy. Bądź dokładny w opisie swojego profilu i daj im zasoby, których potrzebują, a Devire z powodzeniem zrealizuje Twój projekt. Jesteśmy pod wrażeniem ich responsywności i zdolności do znalezienia wykwalifikowanych kandydatów, którzy spełniają nasze wysokie oczekiwania.

Oczekujemy, że Devire będzie nadal wspierać nas w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów dla naszej firmy.

Matt Slutsky

Head of Talent Acquisition

Chcesz porozmawiać o współpracy?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy