Case study

Ponad 100 dedykowanych konsultantów w 12 miesięcy

Outsourcing pracowniczy

Life Sciences

Branża

70 000 +

Rozmiar organizacji

15 lat

Czas trwania współpracy

104

Liczba konsultantów, którzy wykonują pracę na rzecz projektu klienta

Nasz klient to globalny dostawca zaawansowanych rozwiązań IT dla branży medycznej. Współpracujemy nieprzerwanie od 2008 r.

Wyzwania Klienta

Szybki wzrost i dynamiczna ekspansja na rynku naszego klienta stworzyły potrzebę zwiększenia wydajności wykonywanej pracy do realizacji pilnych projektów. Biorąc pod uwagę trudności w zakresie dostępu do rzadkich umiejętności, ograniczoną liczbę dostępnych kandydatów, liczne zadania, które wymagały wykonania w ograniczonych okresach oraz wstrzymanie planowanych procesów rekrutacyjnych, firma szukała partnera, który:

zrekrutuje i zatrudni konsultantów, którzy wykonają pracę na rzecz projektu klienta

stworzy zoptymalizowany i skuteczny proces rekrutacji, wykorzystując system, który szybko identyfikuje odpowiednich kandydatów

Chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy w modelu outsourcingu pracowniczego?

Rozwiązanie Devire

Nasza współpraca z klientem zaczęła się w kwietniu 2008 r. Współpracowaliśmy w modelu zatrudnienia zewnętrznego. Aby spełnić potrzeby klienta, zapewniliśmy doświadczony zespół konsultantów dedykowanych do jego projektu. Wspólnie zgodziliśmy się, że takie podejście znacznie zwiększy intensywność i szybkość działania.

Wiedza i doświadczenie rekruterów Devire, w połączeniu z wyspecjalizowanymi narzędziami sourcingowymi, sprawiły, że staliśmy się idealnym partnerem do realizacji tego projektu. W obliczu zamrożenia rekrutacji po stronie klienta, outsourcing pracowników był najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Jak wygląda współpraca? Na początku szczegółowo omówiliśmy potrzeby, oczekiwania i budżet klienta oraz wymagania w stosunku do kompetencji zatrudnianego zespołu. Proces rekrutacyjny zaczęliśmy od poszukiwania odpowiednich ekspertów, korzystając z własnej sieci kontaktów, naszej bazy danych - Jarvis, systemu poleceń, działań marketingu rekrutacyjnego, ogłoszeń na portalach oraz działań w mediach społecznościowych. Następnie wybraliśmy najlepsze profile zawodowe kandydatów i przesłaliśmy je klientowi do akceptacji.

W przypadku tego projektu, byliśmy odpowiedzialni nie tylko za poszukiwania najlepszych specjalistów, ale także za przeprowadzenie sprawnego procesu rekrutacji, zatrudnienie konsultantów i delegowanie ich do pracy u klienta, a także jakościową obsługę kadrowo-płacowa klienta.

Rezultaty współpracy

Nasz proces umożliwił udaną i sprawną rekrutację dużej liczby specjalistów.

W ostatnich 12 miesiącach zatrudniliśmy 104 konsultantów z obszaru non-IT i IT, którzy wykonują pracę na rzecz projektu klienta

Zapewniliśmy szybką zdolność adaptacji do zmieniających się potrzeb rynkowych

Zajęliśmy się jakościową obsługą kadrowo-płacową oraz systemem benefitów

Dzięki tym działaniom klient zachował elastyczności zatrudnienia w poszczególnych projektach oraz był w stanie szybko reagować na potrzebę intensywnego skalowania zespołów. Praca zrekrutowanych ekspertów przekłada się na dynamiczny wzrost wartości firmy i przyczynia się do jej globalnego rozwoju.

Więcej o outsourcingu z Devire

370

projektów realizowanych w ciągu roku 2022

80

obsługiwanych klientów w roku 2022

400+

zatrudnionych konsultantów realizujących projekty dla klientów w roku 2022

8

lokalizacji w Polsce

1000+

rozmów rekrutacyjnych w ciągu roku, pod kątem realizowanych projektów

Chcesz porozmawiać o współpracy?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy

logo devire

Polityka prywatności

© Copyright Devire 2023 | Wszystkie prawa zastrzeżone