Gotowe rozwiązania z zakresu payroll consulting sprawiają, że zyskujesz: czas potrzebny na zarządzanie działalnością i realizację celów biznesowych, spokojną głowę oraz zmniejszone koszty związane z oprogramowaniem i przestrzenią biurową.

W Devire wiemy doskonale, jak dużym odciążeniem jest korzystanie z outsourcingu kadr i płac, dlatego oferujemy obsługę kadrowo-płacową prowadzoną przez doświadczony zespół ekspertów, którzy dbają o indywidualne podejście, elastyczne rozwiązania, a także pełną poufność danych. Masz wątpliwości, czy wyoutsourcowana obsługa kadrowo-płacowa to rozwiązanie dla Ciebie? Poniżej podajemy 4 powodów, dzięki którym przestaniesz się zastanawiać!

Payroll consulting – oszczędność czasu

Każdy, kto choć raz prowadził własną działalność lub był odpowiedzialny za procesy zarządzania bardziej rozbudowanych strukturach firmowych, wie, jak absorbujące jest troszczenie się o detale niezbędne do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Obsługa kadrowo-płacowa firmy stanowi jeden z niezbędnych elementów, od których zależy działanie firmy. Zatrudnianie pracowników wiąże się z koniecznością obsługi kadrowo-płacowej i załatwianiem spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi. Te czynności wymagają niestety nakładów czasowych i zaawansowanych narzędzi, którymi nie każdy dysponuje i o których nie każdy ma czas myśleć.

Z pomocą przychodzą firmy rekrutacyjne za zajmujące się payroll consultingiem, dostarczające jakościową obsługę kadr i płac w modelu outsourcingowym. Biorą one na siebie pełną odpowiedzialność za naliczanie płac, prowadzenie akt pracowniczych, a także administrację ubezpieczeń społecznych. Efekt? Skupiasz się na celach własnego biznesu, dbasz o efektywność swoich działań, a my w tym czasie sporządzamy umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, prowadzimy akta osobowe pracowników i sporządzamy dokumenty związane z zatrudnieniem.

Oustourcing kadr i płac – eksperckość i jakość na najwyższym poziomie

Coraz więcej firm wybierających outsourcing kadr i płac przekonuje się, że usługi świadczone przez zewnętrznych ekspertów są dostarczane na wysokim poziomie. Devire zapewnia usługi payroll consultingu, za które odpowiadają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze kadr i płac. Nasz zespół regularnie aktualizuje wiedzę na szkoleniach i podnosi swoje kwalifikacje. Nie musisz myśleć o zmieniających się przepisach i kruczkach prawnych. Rzetelność to nasze drugie imię – dla Ciebie dostarczymy w terminie dokumenty poprawne pod względem merytorycznym i zgodne z prawem.

Outsourcing kadrowo-płacowy – wygoda

Prowadzisz firmę w Warszawie? Outsourcing kadr i płac oznacza dla Ciebie gwarancję płynności procesów. Koniec z zamartwianiem się o to, czy dokumenty płacowe dostarczysz na czas. Firmy zajmujące się b zajmują się poprawnym wyliczaniem wartości w dowolnie wybrany sposób. Mają do tego odpowiednie narzędzia, dzięki czemu Ty nie musisz zastanawiać się, jaki system informatyczny dostarczyć i jak wygospodarować przestrzeń dla pracowników komórki kadrowo-płacowej. Skupiasz się wyłącznie na realizacji najistotniejszych dla przedsiębiorstwa funkcji zarządzania.

Payroll consulting jako środek do obniżenia kosztów

Korzystanie z zewnętrznej obsługi kadrowo-płacowej może znaczenie wpłynąć na obniżenie kosztów firmowych. Po pierwsze obcinasz koszty związane z oprogramowaniem i sprzętem oraz jego modernizacją. Zapewnienie systemu należy do Twojego dostawcy zewnętrznego. Po drugie nie interesuje Cię kwestia przestrzeni biurowej oraz materiałów niezbędnych dla pracowników odpowiedzialnych za kadry i płace. Kolejną zaletą jest fakt, że płacisz za konkretne usługi oraz ich efekt. W ten sposób pokrywasz jedynie koszty usług w modelu outsourcingowym, na które umówiłeś się z dostawcą. To tylko niektóre z zalety payroll consultingu w modelu zewnętrznym!

Szukasz sprawdzonej firmy rekrutacyjnej? A może szukasz najlepszych ekspertów na rynku pracy, z którymi zrealizujesz kluczowy projekt? Skontaktuj się z nami.